Wprowadź słowa kluczowe

O mnie

Kim jestem, jak pracuję

Agata Ruszkowska

Architekt

Szyję przestrzeń na miarę

Jestem absolwentką Wydziału Architektury i Urbanistyki na Politechnice Warszawskiej.

Projektowanie wnętrz to mój zawód i ogromna pasja. We wnętrzach cenię przede wszystkim funkcjonalność i temu poświęcam najwięcej uwagi. Tworząc projekty, wsłuchuję się w potrzeby klienta, aby stworzyć przestrzeń idealną, szytą na jego miarę. Kiedy funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń odpowiada mojemu klientowi, ozdabiam ją w stylu, który mu odpowiada.

Zaufało mi do tej pory wielu inwestorów prywatnych oraz firm i instytucji. Miałam przyjemność projektować wnętrza gabinetów lekarskich, kancelarii prawniczych i księgowych, biur oraz hoteli.

W wolnym czasie...

Kiedy zawód jest jednocześnie pasją, trudno znaleźć czas na cokolwiek innego. Jestem na bieżąco z trendami i technologiami. Biorę udział w szkoleniach branżowych oraz odwiedzam najważniejsze europejskie targi i wystawy wystroju wnętrz w poszukiwaniu nowatorskich pomysłów i perełek wzornictwa.

Po długich godzinach spędzanych przed komputerem na projektowaniu, uwielbiam ćwiczyć, rozruszać się w tańcu lub wybrać się na rowerową eskapadę po urokliwych zakątkach południowego Podlasia, na którym mieszkam.

Architekt Agata Ruszkowska
25920

Minuty wywiadów

169

Projektów

3950

Stron dokumentacji

489

Inspekcji inwestycji